Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Wybierz soczewki kontaktowe Acuvue!

28 października 2021 soczewki kontaktowe Acuvue

Każda osoba z wadą wzroku może wybrać między okularami lub soczewkami kontaktowymi. Jeśli interesuje Cię druga opcja to pora zastanowić się nad marką soczewek. Okazuje się, że mogą się one różnić jakością. Gwarancją zadowolenia są soczewki firmy Acuvue. Jest wiele powodów, aby sięgnąć właśnie po nie!

Soczewki dopasowane do Twojej wady

Acuvue oferuje soczewki dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. W ofercie znajdują się również wieloogniskowe soczewki dla osób z prezbiopią. Z kolei pacjenci z astygmatyzmem mogą sięgnąć po soczewki wyposażone w 4 sfery stabilizacji. Współpracują one z naturalnymi ruchami powiek, a także wykorzystują siłę mrugnięcia do utrzymania soczewki w prawidłowej pozycji.

Długotrwały komfort noszenia

Soczewki marki Acuvue są wykonane z miękkich, elastycznych i przepuszczających tlen materiałów. Posiadają one ultracieńką krawędź, dzięki czemu łatwo dopasowują się do oka i prawie ich na nim nie czuć. To jednak nie wszystko. Soczewki zawierają również składnik nawilżający, sprawiając, że można zapomnieć o problemie suchych oczu oraz przeciwutleniacze, które pozwalają zachować naturalny film łzowy.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Soczewki kontaktowe zapewniają również dodatkową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wszystkie z nich zawierają
filtry UV klasy 1 lub 2, dzięki czemu zatrzymują ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA. Jeśli dodać do nich kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, wzrok będzie odpowiednio chroniony.

Soczewki, które podążają za stylem życia

Firma Acuvue pozwala na dopasowanie soczewek do swojego stylu życia. Dzięki nim możliwe jest uprawianie sportów czy wielogodzinne korzystanie z ekranu komputera lub smartfona. Soczewki kontaktowe są dostępne w dwóch wariantach. Można sięgnąć po soczewki jednorazowe, które zakłada się rano, a wieczorem zdejmuje i wyrzuca. Do wyboru są także soczewki wielokrotnego użytku, które wymagają odpowiedniego przechowywania i pielęgnacji.

Możliwość wypróbowania soczewek

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego firma Acuvue daje możliwość skorzystania z soczewek próbnych. To najlepszy sposób na to, aby przekonać się, czy te soczewki są dla Ciebie odpowiednie!

Wybór soczewek kontaktowych nie należy do łatwych. Warto sięgnąć po produkt sprawdzonej marki, jaką jest Acuvue. Zaufało jej już mnóstwo osób na całym świecie. Acuvue wyróżnia się na rynku innowacyjnością i zaawansowanymi technologiami, które podnoszą komfort noszenia soczewek i dbają o zdrowie oczu. Więcej informacji znaleźć można na stronie Acuvue.pl.

Redakcja eplock.pl

"Eplock" to dynamiczna redakcja internetowa, która zajmuje się szerokim spektrum tematów związanych z biznesem, domem, motoryzacją, urodą, zdrowiem i lifestylem. Ich zespół redakcyjny skupia się na dostarczaniu czytelnikom inspirujących artykułów, praktycznych porad oraz aktualnych informacji na tematy związane z prowadzeniem biznesu, aranżacją wnętrz, nowościami ze świata motoryzacji, pielęgnacją urody, zdrowym stylem życia oraz modą. Celem redakcji "Eplock" jest nie tylko dostarczanie interesujących treści, ale także inspirowanie czytelników do podejmowania pozytywnych zmian w swoim życiu, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Konstrukcje wsporcze
praca kierowcy
wybory

Jesteś zainteresowany reklamą?