Będą emocje w Głogowie?

Piłka ręczna 09-09-2017 Autor: ToP
0

W niedzielę 10 września o 13.00 Orlen Wisła Płock zagra w Głogowie z tamtejszym Chrobrym w meczu drugiej kolejki PGNiG Superligi. Trener Piotr Przybecki będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych.

Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Przybeckiego superligowy sezon 2017/2018 rozpoczęła od rozbicia Spójni Gdynia 39:23. Szczególnie efektownie w tym pojedynku zaprezentował się Valentin Ghionea, który zdobył 11 bramek, chociaż na boisku spędził zaledwie 30 minut (w drugiej połowie zmienił go Michał Daszek).
Chrobry tymczasem zaczął sezon od wygranej 31:26 z Wybrzeżem Gdańsk. W tym meczu najlepszym strzelcem miedziowych był Mateusz Bartczak, który siedmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców.
Po rehabilitacji kostki z pełnym obciążeniem trenuje Mateusz Piechowski, który znalazł się w szerokim składzie na wyjazd do Głogowa. Trener Piotr Przybecki zabrał na Dolny Śląsk wszystkich swoich podopiecznych, a meczowa szesnastka zostanie ustalona po sobotnim tryeningu.

– Czuję się dobrze, wykonuję wszystkie zalecane ćwiczenia, gram zarówno w obronie, jak i ataku. To chyba najlepiej świadczy o tym, że problemy zdrowotne mam już za sobą – mwió wychowanek Orlen Wisły Mateusz Piechowski. – Oczywiście, minie jeszcze kilka dni, zanim ogram się z chłopakami i złapię trochę rytmu meczowego. Ale liczę, że już wkrótce ponownie pojawię się na parkiecie.