Rejestracja i logowanie

SPR Wisła Płock: Trzy wymiary komunikacji

Piłka ręczna 23-08-2017 Autor: ToP
0
SPR Wisła Płock: Trzy wymiary komunikacji

W czwartek 24 sierpnia o 18.00 prezes Sekcji Piłki Ręcznej Adam Wiśniewski spotka się w Orlen Arenie z płockimi kibicami handballu.

Spotkanie prezesa klubu z kibicami nie zostanie zrelacjonowana przez media. Powód takiego stanu rzeczy jest prozaicznie prosty – żadne media nie zostaną wpuszczone do Orlen Areny.  

Kiedy podana została informacja, że nowym prezesem SPR Wisła Płock został Adam Wiśniewski, zapowiedziano również konferencję prasową z jego udziałem. Na jej zwołanie trzeba było kilka dni poczekać. W końcu jednak media spotkały się z nowym sternikiem nafciarzy i mogły dowiedzieć się o jego planach dotyczących klubu. 
Przed Meczem Mistrzów Adam Wiśniewski po raz kolejny spotkał się z przedstawicielami lokalnych mediów. Tym razem przede wszystkim dlatego, aby przedstawić nowego sponsora oraz trzech nowych graczy, którzy począwszy od sezonu 2017/2018 reprezentować będą Orlen Wisłę Płock. Najwięcej pytań związanych było jednak z zawodnikiem, który na konferencji się nie pojawił – Nemanją Obradoviciem. Adam Wiśniewski tłumaczył, na czym polega problem z transferem i jaka jest możliwość jego rozwiązania.
Po upływie pierwszego miesiąca prezesury Adam Wiśniewski na jednym z portali społecznościowych podzielił się swoimi refleksjami dotyczącymi zarządzania Sekcją Piłki Ręcznej Wisła Płock. Dość szczegółowo opisał swoje spostrzeżenia, przedstawiając przy tym również nowych pracowników klubu. Przekazane tą drogą informacje były bardzo ciekawe zarówno dla kibiców jak i dla dziennikarzy.
W czwartek prezes spotka się z kibicami. Bez błysków fleszy, bez nagrywających wszystko kamer i dyktafonów. Fani mogą więc mieć pewność, że wymiana uwag będzie w pełni szczera i nikt nie będzie musiał pilnować się, aby nie powiedzieć jednego słowa za dużo.
Adam Wiśniewski od początku swojej prezesury udowadnia, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest komunikacja. I z kibicami, i z mediami. Nie ucieka od trudnych pytań, stara się być jak najbardziej dostępny dla każdego, komu na sercu leży dobro kierowanego przez niego klubu, Pozostaje więc życzyć wszystkim zainteresowanym stronom, aby pod tym względem nic się nie zmieniło.a

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->