Rejestracja i logowanie

Kibice gotowi do boju

Piłka ręczna 13-06-2017 Autor: ToP
0

Osiem zespołów weźmie udział w ósmej edycji Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Impreza odbędzie się w sobotę 17 czerwca w Blaszak Arenie.

Tradycyjnie już po zakończeniu sezonu kibice piłki ręcznej spotykają się w hali Chemika, aby udowodnić, że potrafią nie tylko głośno krzyczeć na trybunach, ale i grać w handball. Turniej z jednej strony jest okazją do wykazania swoich umiejętności w sportowej rywalizacji, z drugiej zaś – okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu, rozmów o minionym sezonie i o tym, który zacząć ma się we wrześniu.

Tegoroczna edycja turnieju będzie również okazją do zorganizowania loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami i zbiórki środków na rehabilitację Jana Kurpa. Impreza rozpocznie się o 9.00, a w meczu otwarcia zmierzą się zespoły WOPR-u i Muksiaków. Zakończenie zmagań organizatorzy planują na 16.00. A później kibice autobusem Komunikacji Miejskiej wybiorą się na cmentarz komunalny, aby złożyć kwiaty na grobie Tomka oraz na cmentarz na Radziwiu, gdzie spoczywa drugi z kibic Tomek. Po zakończeniu sportowej rywalizacji znajdzie się również czas na spotkanie przy grillu i muzyce.

Osiem zespołów, które zagrają w Turnieju i. Tomka Kaszanka, podzielonych zostało na dwie grupy eliminacyjne. W pierwszej zagrają Muksiaki, WOPR, Handball Płock oraz OSP Seligów, a w drugiej – Politechnika, Kool Serwis Team, Młode Wilki i Young Boys.

Po zakończeniu fazy grupowej rozpocznie się rywalizacja pucharowa, która decydować będzie o końcowej kolejności. Emocji na pewno nie zabraknie. Dobrej zabawy także.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->