Rejestracja i logowanie

Nafciarze wygrali pierwszy sparing

Sport 09-08-2017 Autor: Michał Michalak Foto: Tomek Paszkiewicz.
0
Nafciarze wygrali pierwszy sparing

37:23 (18:13) – to wynik meczu z Wybrzeżem Gdańsk, które płocczanie pokonali dzisiaj w Orlen Arenie. “Nafciarze” rozpoczęli spotkanie w następującym zestawieniu: Wichary - Krajewski, Racoțea, Tarabochia, de Toledo, Ghionea, M.Gębala.

- Mimo że to dopiero pierwszy mecz, to mam już trochę przemyśleń na temat naszej gry – mówi trener Orlen Wisły Piotr Przybecki. - Zaczęliśmy z pewnymi problemami na środku obrony, których poniekąd się spodziewaliśmy, ale musimy się wystrzegać prostych błędów, po których straciliśmy część bramek. Na szczęście przy zmianie ustawienia wyglądało to już dużo lepiej i mogliśmy wyprowadzić kilka kontr - nadal mamy jednak nad czym pracować.

Umiarkowanie zadowolony ze zwycięstwa nad gdańszczanami był Michał Daszek.

 

- Trudno ocenić ten mecz, bo jesteśmy jeszcze w ciężkim treningu siłowym i biegowym - mówi prawoskrzydłowy. - Jak na pierwszy raz to nie najgorzej wyglądała już współpraca z nowymi zawodnikami, ale na szczęście mamy jeszcze kilka tygodni, więc myślę, że zdążymy to wszystko poukładać.

 

Mecz z Wybrzeżem był również okazją do debiutu dla nowego lewoskrzydłowego płocczan Przemysława Krajewskiego.

- Może nie wyglądało to najlepiej, ale nie było też tragedii - mówi 30-latek. - Myślę, że o jakieś wstępne wnioski będzie się można pokusić po turnieju w Niemczech, gdzie czekają znacznie silniejsi rywale. Moja aklimatyzacja w drużynie przebiega spokojnie, bo znałem już wcześniej kilku chłopaków, natomiast ona jeszcze trwa i oby zakończyła się jak najszybciej.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->