Rejestracja i logowanie

Koniec obozu. Czas na pierwszy sparing

Sport 17-01-2018 Autor: ToP Foto: Wisła Płock
0
Koniec obozu. Czas na pierwszy sparing

Pierwsze tegoroczne zgrupowanie Wisły kończy się w czwartek 18 stycznia. Jego ostatnim akcentem będzie kontrolny mecz z drugoligowym Gryfem Wejherowo, który zostanie rozegrany o 11.00


Po kilku dniach wytężonej pracy w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w nadmorskim Cetniewie 
Wisła wybiegnie na boisko, by zmierzyć się z Gryfem Wejherowo. Pierwsi w tym roku rywale ekipy prowadzonej przez trenera Jerzego Brzęczka od trzech lat występują na trzecim poziomie rozgrywek, na który awansowali w sezonie 2014/2015 po wygraniu pomorsko-zachodniopomorskiej grupy trzeciej ligi.
W pierwszym sezonie Gryf znalazł się wprawdzie w strefie spadkowej, ale zdołał uniknąć degradacji dzięki problemom innych klubów. Sezon później było już dużo lepiej, w czym spora zasługa nowego trenera – Jarosława Kotasa, który pracuje w Wejcherowie od początku 2017 roku. 
Obecnie Gryf zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli drugiej ligi. Zespół ponownie prowadzi Jarosław Kotas, który 11 stycznia 2018 roku zastąpił Piotra Rzepkę. Najlepsi strzelcy obecnej ekipy to Piotr Okuniewicz, Łukasz Nadolski, którzy jesienią 2017 roku zdobyli po trzy bramki.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->