Rejestracja i logowanie

Czas wracać do gry

Sport 01-02-2018 Autor: ToP
0

MTS Kwidzyn będzie pierwszym rywalem piłkarek ręcznych Jutrzenki Płock w 2018 roku. Mecz rozegrany zostanie w Kwidzynie w sobotę 3 lutego o 11.00.


W pierwszej rundzie ekipa prowadzona przez trenera Marcina Krysiaka postarała się o sporą niespodziankę, ogrywając u siebie faworyzowaną ekipę z Kwidzyna 27:25. 
– Takie mecze są nam niezwykle potrzebne, bo budują charakter naszej drużyny – mówił po tamtym spotkaniu trener Marcin Krysiak. – Chwilami było nam ciężko, ale dziewczyny nie poddały się i walczyły do końca o zwycięstwo. 
Spory wkład w końcowy sukces miała Emilia Bałdyga, która nie dość, że sama zdobyła dziewięć bramek, to jeszcze zanotowała sporo asyst. Bardzo dobrze spisały się również Aleksandra Rędzińska i Justyna Brudzyńska
Przygotowania Jutrzenki do drugiej rundy były bardzo intensywne, a zespół skupił się przede wszystkim na wyeliminowaniu tych mankamentów, które były najbardziej widoczne. Jaki będzie efekt tej pracy, przekonamy się już niebawem. 

– Nie możemy się już doczekać naszego pierwszego pojedynku, w którym będziemy mogli zmierzyć się z drużyną z Kwidzyna. Nasz przeciwnik składa się w większości z młodych zawodniczek, ale korzysta również z formy użyczeń, więc na pewno na parkiecie pojawia się rywalki, które na co dzień spotkać można w zespołach z najwyższej ligi. Chcemy poprawić swoją pozycję w lidze, więc jedziemy po punkty – mówi trener Marcin Krysiak.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->