Rejestracja i logowanie

Giorgio Merebashvili piłkarzem jesieni

Sport 16-01-2018 Autor: ToP Foto: Wisła TV
0
Giorgio Merebashvili piłkarzem jesieni

Gruziński pomocnik zdecydowanie wygrał kibicowski plebiscyt na najlepszego piłkarza jesiennej części sezonu 2017/2018. Jego przewaga nad konkurencją była wręcz przygniatająca.


Głosowanie rozpoczęło się 4 stycznia 2018 roku. Po udanej dla Wisły piłkarskiej jesieni wydawało się, że wybór piłkarza, który zasłużył na miano najlepszego gracza tej części sezonu może być bardzo poważnym wyzwaniem. Okazało się jednak, że „Mereba” był tym, który podbił swoją grą serca aż 65 procent głosujących.
31-letni skrzydłowy zagrał jesienią w 21 spotkaniach, w których na swoim koncie zapisał trzy gole oraz cztery asysty. Był jednym z najbardziej kreatywnych graczy naszego zespołu, a wielu komentatorów zajmujących się na co dzień Lotto Ekstraklasą wielokrotnie podkreślało, że Gruzin jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników występujących na polskich boiskach. 
Świetne recenzje zbierane przez Gruzina nie umknęły uwadze władz klubu. Giorgi Merebashvili już pod koniec października otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu. Nie wahał się długo, dzięki czemu jego umowa w Wiśle obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. 

Piłkarz jesieni 2017:
1. Giorgi Merebashvili – 65 procent głosów
2. Nico Varela i Damian Szymański – po 11procent głosów
4. José Kanté Martínez – 5 procent głosów
5. Seweryn Kiełpin, Cezary Stefańczyk, Dominik Furman, Kamil Biliński, Semir Štilic, Przemysław Szymiński – 1,5 procent głosów

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->