Rejestracja i logowanie

Wisła ujawniła listę transferową

Sport 22-12-2017 Autor: ToP Foto: Wisła Płock
1
Wisła ujawniła listę transferową

Czterech graczy Wisły Płock może szukać sobie nowego klubu. A jeden został wypożyczony na półtora roku do częstochowskiego Rakowa.

Na listę transferową wystawieni zostali dwaj napastnicy – Mateusz Piątkowski i Mikołaj Lebedyński, bramkarz Mateusz Kryczka oraz obrońca Kamil Sylwestrzak.
Jako pierwszy z wymienionej czwórki na Łukasiewiczaj 34 pojawił się Mikołaj Lebedyński, który zawodnikiem Wisły Płock został 28 października 2014 roku. Najkrócej trwała przygoda z Ł 34 Mateusza Piątkowskiego, który kontrakt w Płocku podpisał 12 stycznia 2017. Mateusz Kryczka związał się z Wisłą 17 marca, a Kamil Sylwetrzak 15 czerwca 2016 roku. 
Mateusz Kryczka w obecnym sezonie nie dostał ani jednej szansy na zademonstrowanie swoich umiejętności na boiskach ekstraklasy, pozostali gracze pojawiali się na placu gry sporadycznie. 
Adam Radwański, który wypożyczony był do Widzewa Łódź, wrócił do Płocka i przedłużył kontrakt z Wisłą, po czym wypożyczony został do Rakowa Częstochowa, gdzie grał będzie przez najbliższe półtora roku. Istnieje jednak możliwość skrócenia okresu jego wypożyczenia do beniaminka pierwszej ligi.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Do redakcji!!! Dlaczego pod życzeniami pSLU nie można dodawać komentarzy??? Może ja bym chciał iM czegoś grubego długiego życzyć w odwłoki??? Zapłacili co??? Właściwie to chyba nie pSL tylko zsl. (tam gdzie najpierw mała litera, a potem duża to tak dla umniejszenia pierwszej) Nie pozdrawiam!!!

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->