Karatecy - jak zawsze z medalami

Sport 08-12-2017 Autor: ToP Foto: Archiwum Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai
0

Ekipa Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięła udział w  Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, który odbył się w Hali Sportowej OSiR we Włocławku. Czworo naszych zawodników zakończyło rywalizację na medalowych miejscach.

Wszyscy walczyli w kumite odbywających się w formule semi contact. Marta Drożdż stanęła na najniższym stopniu podium w rywalizacji kadetek młodszych w kategorii wagowej + 30 kilogramów. W tej samej grupie wiekowej, ale w wadze – 30 kg trzecia była Jessica Wrońska.
Mateusz Rycharski zmierzył się w wadze + 45 z kadetami, wśród których wywalczył trzecie miejsce. Na najniższym stopniu podium stanął też Szymon Klimczewski, który startował jako młodzik w wadze – 45 kg. Bez medali z Włocławka wrócili Adam Wiśniewski, Mateusz Kalkowski, Dawid Sławiński i Adrian Ciechlecki.