Rejestracja i logowanie

Adam Wiśniewski: Prowadzimy rozmowy

Sport 06-12-2017 Autor: ToP
0
Adam Wiśniewski: Prowadzimy rozmowy

Portal Sportowe Fakty opublikował informację, że Mateusz Góralski może stać się następcą Valentina Ghionei. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy prezesa Adama Wiśniewskiego.


Z informacji przekazanej przez Sportowe Fakty wynika, że sprawa jest dość mocno zaawansowana, a Rumun, któremu po zakończeniu sezonu 2017/2018 kończy się kontrakt w Płocku, zastąpiony zostanie przez wychowanka Wisły,


– Dostałem z klubu jakieś sygnały, ale na tym etapie to nic konkretnego – mówi sam Mateusz Góralski. – Na chwilę obecną jestem zawodnikiem Piotrkowianina i mam zamiar reprezentować jego barwy najlepiej, jak potrafię. Oczywiście, nigdy nie ukrywałem, że powrót do domu, do Płocka, byłby dla mnie czymś bardzo dużym.

 

Adam Wiśniewski, prezes Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock podkreślił w rozmowie z nami, że poza podpisaniem kontaktu z Zigą Mlakarem, przedłużeniem umowy z Lovro Mihiciem oraz odejściem Mateusza Piechowskiego, kwestie personalne związane z sezonem 2018/2019 pozostają otwarte.

– Zdaję sobie sprawę z tego, że kończą się kontrakty kilku graczy. Wiele wskazuje na to, że nie wszystkie zostaną przedłużone – nie ukrywa Adam Wiśniewski. – Miło by było, aby w naszej drużynie grało kilku wychowanków, dlatego rozmawialiśmy z Mateuszem Góralskim. Ale nie tylko  z nim. Proszę pamiętać, że w sprawie ostatecznego kształtu drużyny najwięcej do powiedzenia będzie miał trener. Obiecywałem, że chciałbym domknąć co najmniej 90 procent personaliów do końca tego roku i chcę dotrzymać słowa. Proszę więc o odrobinę cierpliwości.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->