Rejestracja i logowanie

Kadrowicz wciąż pod obserwacją

Sport 05-12-2017 Autor: ToP Foto: Wisła Płock
0
Kadrowicz wciąż pod obserwacją

Michał Przybylski, który niedawno zadebiutował w reprezentacji Polski U-20, pozostanie jeszcze na testach w Płocku. Decyzja w sprawie przyszłości zapaść powinna do końca 2017 roku.

19-letni zawodnik, który zazwyczaj występuje na środku pomocy, pojawił się na stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34 we wtorek 14 listopada. Od tego czasu trenuje wraz z zespołem prowadzonym przez trener Jerzego Brzęczka, obserwowany pilnie przez cały sztab szkoleniowy niebiesko-biało-niebieskich.
Młody gracz do tej pory grał wyłącznie w zespołach z Wysp Owczych. Jego ostatni klub to Skála IF., w którym zagrał w 23 meczach ligowych, notując na swoim koncie dziesięć bramek i dwie asysty. Został za to uhonorowany nagrodą dla najlepszego młodego piłkarza farerskiej ekstraklasy w sezonie 2017.


– Chcemy jeszcze przez jakiś czas przyjrzeć się temu graczowi, a decyzję w jego sprawie powinniśmy podjąć do końca tego roku – powiedział nam Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock. –  Zanim otworzy się zimowe okienko transferowe, będzie już jasne, czy zechcemy zatrzymać Michała u siebie, czy nie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->