Rejestracja i logowanie

Prezes zaprosił na camp [ZDJĘCIA]

Sport 02-12-2017 Autor: ToP
0

To była fantastyczna zabawa, w której wzięło około 150 dziewcząt i chłopców z płockich szkół podstawowych. Prezes Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock po raz pierwszy poprowadził camp dla najmłodszych adeptów handlballu. Czekamy na kolejne takie zajęcia. 

- Bardzo cieszy mnie spora frekwencja na zajęciach. Cieszy mnie też wielkie zaangażowanie, z jakim dzieci wykonywały każde ćwiczenie - powiedział nam prezes Adam Wiśniewski. - Najwięcej powodów do zadowolenia dał mi jednak fakt, że na tych kilka godzin udało mi się oderwać dzieciaki od komputerów.

 

Rodzice ćwiczących nie ukrywali, że pomysł bardzo przypadł im do gustu. Tym bardziej, że camp prowadzony był  przez samego Adama Wiśniewskiego, który dla wielu młodych szczypiornistów jest wzorem do naśladowania.

- Zajęcia były bardzo fajne. Dzieciaki bawiły się świetnie. Szkoda, że takie campy nie są organizowane trochę częściej - powiedziała nam mama jednego z ćwiczących. - Gdyby coś takiego organizować raz na kwartał byłoby super. A raz na miesiąc - wręcz idealnie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->