Rejestracja i logowanie

MUKS Volley-PWSZ na tarczy z Ostrołęki

Sport 04-11-2017 Autor: Michał Michalak Foto: profil facebookowy MUKS Volley-PWSZ Płock.
0
MUKS Volley-PWSZ na tarczy z Ostrołęki

Płockie siatkarki przegrały na wyjeździe z OTPS Nike Ostrołęka 1:3 w swoim 2. meczu w III lidze mazowieckiej. Podopieczne Jerzego Chęcińskiego zagrały na swoim poziomie tylko w drugim, zwycięskim secie.

Płocczanki przystępowały do meczu po pewnej wygranej nad drużyną z Konstancina-Jeziornej, w której nie pozwoliły rywalkom wygrać nawet jednej partii - w dzisiejszym spotkaniu nie było tego jednak zupełnie widać. Zawodniczki z Płocka przez prawie cały mecz nie mogły znaleźć swojego rytmu w zagrywce, bloku i obronie, co z kolei świetnie udawało się gospodyniom.

 

- Jestem bardzo rozczarowany, bo gdyby ktoś powiedział mi przed spotkaniem, że zagramy tak słabo, a do tego jeszcze przegramy w takim stosunku, to chyba bym nie uwierzył - mówi trener MUKS-u Jerzy Chęciński. - Moje podopieczne na pewno nie pokazały tego, na co je po prostu stać, bo czym innym jest dobra postawa przeciwniczek, a czym innym - nasz kiepski występ. Odstawaliśmy dziś w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, ale największe błędy popełnialiśmy w obronie, dlatego przez najbliższe dni będziemy nad nią dużo pracować. Ponadto zupełnie nie rozumiem, skąd w naszej grze tyle nerwowości - odporność psychiczna dziewczyn to takze nie jest ich mocna strona i tu też trzeba będzie coś zrobić. Poza drugą partią graliśmy bez bloku, co skutkowało z kolei złym ustawieniem dziewczyn w polu, a my nie potrafiliśmy tego skorygować. Mimo wszystko gratuluję Nike tego zwycięstwa, bo zawodniczki z Ostrołęki nas zwyczajnie “wypunktowały” - kończy.

 

 

Już za tydzień płocczanki będą mogły się zrehabilitować, bo podejmą UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki, która swój mecz w tej serii rozegra dopiero jutro.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->