Rejestracja i logowanie

Wisła przedłużyła umowę ze Stefańczykiem

Sport 30-10-2017 Autor: ToP
0

Co najmniej do czerwca 2019 roku w niebiesko-biało-niebieskich barwach występował będzie Cezary Stefańczyk. Doświadczony defensor przedłużył właśnie swój kontrakt z klubem z ulicy Łukasiewicza 34

– Czarek od wielu lat jest dla nas bardzo ważnym graczem. Był z nami w czasie, gdy klub podnosił się z kolan po degradacji do drugiej ligi. Zawsze utrzymuje bardzo wysoki poziom gry – powiedział nam Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły. – Nie bez znaczenia przy podpisywaniu umowy był fakt, że nasze miasto stało się dla Czarka drugim domem. Być może ktoś zarzuci nam, że nie jest to gracz perspektywiczny, ale drużynę powinno opierać się również na zawodnikach doświadczonych, którzy mają też swoje pozaboiskowe walory. A to jeden z tych graczy, którzy budują dobrą atmosferę w szatni.

 

W umowie, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku, znalazła się opcja przedłużenia kontraktu o kolejny sezon. 
Liczący obecnie 33 lata prawy obrońca w Płocku pojawił się 6 lipca 2013 roku, przechodząc do Wisły z Górnika Łęczna. Wśród zawodników grających obecnie w klubie z Ł 34 dłuższym stażem pochwalić się mogą jedynie Bartłomiej Sielewski (wychowanek) i Seweryn Kiełpin.
Cezary Stefańczyk w niebiesko-biało-niebieskich barwach grał do tej pory 139 razy. Ma na swoim koncie pięć bramek i osiem asyst. W pięciu meczach wychodził na plac gry z kapitańską opaską na ręku.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->