Rejestracja i logowanie

Będzie walkower?

Sport 23-09-2017 Autor: Michał Michalak Foto: Michał Michalak.
0

Królewscy Płock nie musieli dziś nawet wychodzić na boisku, bo Żbik Nasielsk, z którym mieli zagrać w 4. kolejce III ligi mazowieckiej, odwołał rano swój przyjazd. Powodem był brak wystarczającej liczby zawodniczek w meczowej kadrze, bo kilka z nich prawdopodobnie się rozchorowało.

Wszystko wskazuje na to, że spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower 3:0 dla płocczanek. Goście mogliby co prawda domagać się rozegrania pojedynku w innym terminie, ale tylko w przypadku, gdyby na ich sytuację miały wpływ przyczyny niezależne od klubu. Jak powiedział trener Królewskich Adrian Piankowski, to dopiero trzeci lub czwarty odowołany mecz Królewskich w ostatnich kilku latach.

 

- Nie mamy powodów, by podejrzewać Żbika o działanie z premedytacją - mówi. - Doskonale rozumiem problemy naszego rywala, bo mogę dodać, że z powodu przeziębień i innych infekcji nasza kadra skurczyła się z 24 do 16 zawodniczek. Mimo tego że nie udało się rozegrać spotkania, to i tak muszę pochwalić nasze piłkarki za ambitną postawę - zaproponowałem, by z uwagi na kiepską pogodę, przez którą mogłyby się jeszcze rozchorować, po prostu udały się do domu, ale one nie chciały się na to zgodzić. W związku z tym potrenowaliśmy mocno przez ok. 40 minut, a na koniec była jeszcze taka luźna gierka - kończy Piankowski.

 

 

Piąta kolejka dopiero 7-8 października, gdy Królewscy zmierzą się na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->