Rejestracja i logowanie

Policja wkroczyła do biblioteki

Region 05-12-2017 Autor: ToP Foto: KPP Sierpc
0

W filii  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu na osiedlu Jana Pawła II otwarte zostało miejsce spotkań z dzielnicowym, w którym dyżurował będzie aspirant sztabowy Marek Biegański z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu odpowiedzialny za rejon nr 1.

Stworzenie punktu, w którym dzielnicowy będzie mógł spotykać się z ludźmi mieszkającymi na terenie jego działania, to sposób na przybliżenie policji do lokalnego środowiska. Inicjatywa została podjęta we współpracy z Zarządem Osiedla nr 7, Miejską Biblioteką Publiczną, Urzędem Miasta oraz Spółdzielnią Mieszkaniową.
Filia MBP usytuowana jest w centrum rejonu pierwszego, za który odpowiada asp. szt. Marek Biegański. Teren jego działania obejmuje osiedle Jana Pawła II. Spotkania z mieszkańcami odbywać się mają w każdy ostatni piątek miesiąca od 15.30 do 17.00. Jeśli okaże się, że zainteresowanie spotkaniami jest duże, liczba dyżurów może zostać zwiększona.
Asp. Szt. Marek Biegański przygotował nie tylko tabliczkę na wejściu do siedziby bibliotecznej filii, która informuje o miejscu jego urzędowania, ale również specjalne magnesy z informacjami dotyczącymi kontaktu z dzielnicowym.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->