Rejestracja i logowanie

Policjant używał siły

Region 28-09-2017 Autor: ToP Foto: Archiwum KPP Gostynin
0

Drugie miejsce w kategorii – 6 kilogramów w piątej edycji Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA wywalczył posterunkowy Krzysztof Osmałek z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Impreza odbywała się w Toruniu. 

Do rywalizacji stanęli nie tylko policjanci, ale również żołnierze, strażacy, strażnicy więzienni, celnicy oraz funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu i Straży Miejskiej. Chociaż nikt nikomu nie zamierzał odpuszczać, organizatorzy podkreślali, że jeden z najważniejszych elementów sportowej walki to integracja mundurowych społeczności w sportowym, koleżeńskim duchu. Ale też okazja do podkreślenia, że umiejętność posługiwania się sztukami walki może przełożyć się na bezpieczeństwo i skuteczność w codziennej służbie.
Służący na co dzień w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym gostynińskiej policji Krzysztof Osmałek sportami walki interesuje się od najmłodszych lat. Pięć lat temu postanowił zająć się MMA (ang. Mixed Martial Arts). Jak widać po wynikach z toruńskich Mistrzostw Polski Służb Mundurowych – nie bez powodzenia.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->