Rejestracja i logowanie

Pirat drogowy wyprzedzał slalomem przy 200 km/h w naszym regionie!

Region 25-09-2017 Autor: Ewz/KPP w Kutnie
1
Pirat drogowy wyprzedzał slalomem przy 200 km/h w naszym regionie!

W zeszły czwartek w naszym regionie kierowca mercedesa brawurowo wyprzedzał slalomem inne pojazdy poruszające się na autostradzie. Policjanci pełniący wówczas służbę, zatrzymali pirata, który przy prędkości 216 km/h i złych warunkach panujących na drodze stwarzał zagrożenie. Nie obyło się bez mandatów i punktów karnych.

21 września br. w powiecie kutnowskim funkcjonariusze z Sekcji Zabezpieczenia Autostrad WRD KWP w Łodzi zauważyli na autostradzie A1 pojazd, którego kierowca dopuścił się wykroczenia drogowego. Kierowca poruszał się osobowym mercedesem z nadmierną prędkością, co przy niesprzyjających warunkach drogowych i atmosferycznych stwarzało spore zagrożenie.

- Wyczyny kierującego zostały zarejestrowane przez policyjny videorejestrator. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że 31 letni kierowca, zawodowo zajmuje się motosportem i zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach - informuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

Za popełnione wykroczenia, jakimi były niedostosowanie się do znaków poziomych oraz przekroczenie dozwolonej prędkości o 76 km/h, policjanci nałożyli mandaty karne w wysokości 600 złotych. Jego konto wzbogaciło się o 11 punktów karnych.

Apelujemy do kierujących o rozwagę na drodze, zwłaszcza w obecnie panującej aurze jesiennej.

 

                   

komentarze (1)
Dodaj komentarz

redakcja jest chyba na miedzytorzu a piszecie chyba o plocku - eplocku. po co wrzucacie coś z ŁODZI!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->