Rejestracja i logowanie

Tragiczny wypadek z udziałem mieszkańca Gostynina - dwie osoby nie żyją

Region 20-09-2017 Autor: Bartosz Nowak Foto: Alarmowy Łowicz
5

Dwie osoby zginęły na miejscu i jedna trafiła do szpitala w wyniku wypadku dwóch aut, do którego doszło wczoraj popołudniu w powiecie łowickim. Za kółkiem volkswagena transportera siedział 50-letni mieszkaniec Gostynina, ofiary śmiertelne to z kolei mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 17:20 w Złakowie Borowym (gmina Zduny, powiat łowicki). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że volkswagen transporter jadąc z kierunku Złakowa Kościelnego, uderzył w bok renault kangoo, jadącego drogą podporządkowaną. W wyniku zdarzenia oba auta znalazły poza drogą. W volkswagenie były cztery osoby, natomiast w renault dwie. Na pomoc natychmiast ruszyli okoliczni mieszkańcy oraz strażacy z lokalnej jednostki.

- Na skutek zdarzenia, pomimo reanimacji, śmierć poniósł 47-letni kierowca  renaulta oraz 46-letnia pasażerka  tego pojazdu, oboje z powiatu kutnowskiego. Do szpitala trafił 24-letni pasażer volkswagena. Kierowca transportera, 50-letni mieszkaniec Gostynina był trzeźwy.  Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny. Na miejscu był obecny prokurator. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku - poinformowała podkom. Urszula Szymczak, oficer prasowy KPP Łowicz.

Sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Dobrze, że tekst został poprawiony, bo oskarżać jest łatwo zamiast dokładnie sprawdzić informacje. Skoro się cytuje wypowiedź oficera KPP Łowicz, która nikogo nie oskarża to nie można wymyślać bredni na czyiś temat, bo takim jednym zdaniem łatwo zrujnować komuś życie. Na przyszłość polecam skrupulatnie sprawdzać informacje, które się publikuje, a nie pisać co ślina na język przyniesie, żeby tylko wzbudzić sensacje. Jakoś inne portale nie miały problemu z przekazaniem informacji na temat wypadku, gdzie nie wskazywały na winę z żadnego z kierowców, za to tutaj autor posunął się znacznie za daleko, a także pokazał swoją nieznajomość przepisów ruchu drogowego, a poczuł się sędzią. Słowo przepraszam od autora też by się należało, ale jak najwidoczniej niektórym strasznie ciężko to przychodzi.

Jak sie wyjeżdża z drogi podporzadkowanej to wiadomo ze musi ustqpic pieszenstwa. A nie wyjeżdżać na wariata. Ludzie ogarnijcie sie.

Ja jechałam za tym żółtym autem oni jechali drogą z pierszeństwem, A to drugie auto im wyjechało.

Dokładnie, policja mówi, że wyjaśnia sprawę, a ktoś pisze rzeczy z kosmosu. Pomyślcie nad tym co piszecie. I piszcie to co wiecie na pewno a nie to co się wymyśli żeby zwiększyć sensację.

Kto pisze te brednie. Skoro wstępnie ustalono że renault jechał drogą podporządkowana to on jest sprawcą tego zdarzenia.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->