Rejestracja i logowanie

Płoccy lekarze walczą o życie 46-latka z wypadku

Region 17-07-2017 Autor: ag
0

Mężczyzna w ciężkim stanie po groźnym wypadku na terenie regionu trafił wczoraj wieczorem do płockiego szpitala na Winiarach. Ma połamane wszystkie kończyny i uszkodzony kręgosłup.

Do feralnego wypadku doszło w niedzielę we wsi Woźniaków. Wypadek był na tyle poważny, że 4 osoby zostały hospitalizowane. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który jednego z poszkodowanych z poważnym urazem kręgosłupa przetransportował do szpitala w Płocku. Teraz płoccy lekarze walczą o życie 46-latka. 

Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna doznał rozległych złamań, w tym poważnego urazu kręgosłupa, który może zaważyć nad jego dalszym życiem.

 - Kierowca renault megane, 21-latek, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni na przydrożne pole - informuje podkom. Paweł Witczak z KPPK.

Samochodem podróżowała 20-letnia kobieta w szóstym miesiącu ciąży, która w wyniku zdarzenia straciła dziecko. Jej stan jest ciężki, jest po skomplikowanej operacji i dotychczas nie odzyskała przytomności. Kierowca i 29-letni pasażer pozostają na obserwacji.

Jak udało nam się dowiedzieć kierowca był trzeźwy, ale nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Do groźnego wypadku z udziałem ciężarnej doszło też pod Gąbinem, gdzie zderzyły się 2 samochody. Na szczęście podczas tego zdarzenia nie ucierpiała ciężarna i dziecko.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->