Rejestracja i logowanie

Ksiądz ojcem 8-latki! "Nie będę płacił więcej alimentów"

Region 29-05-2017 Autor: toza
3
Ksiądz ojcem 8-latki!

Wyjątkowo niecodziennie informacje docierają do nas z Łowicza. Światło dzienne ujrzał fakt, że jeden z kapłanów, pełniący swoją misję duszpasterską w królewskim mieście, jest jednocześnie ojcem 8-letniej dziewczynki. Nam udaje się porozmawiać na ten temat zarówno z księdzem, jak i matką dziecka.

O tym fakcie poinformowali nas wstrząśnięci całą sytuacją mieszkańcy Łowicza, gdzie ksiądz przed laty pełnił służbę. Ich zdaniem, kapłan trafił z tamtejszej parafii do Łęczycy, ponieważ kościelne władze starały się w ten sposób "zamieść sprawę pod dywan". Duszpasterz odpiera te zarzuty, i tłumaczy, że już odpokutował za swoje grzechy z przeszłości.

- Zajmijcie się tematem księdza (dane osobowe do wiadomości redakcji), który zostawił w okolicach Łowicza kobietę ze swoim dzieckiem. To w naszych stronach bardzo głośna sprawa, cały Łowicz o tym huczy. Taka osoba nie powinna głosić kazań z ambony, skoro sama ma coś na sumieniu – informuje nas jedna z mieszkanek.

Okazuje się, że wkrótce łowicki sąd zdecyduje, czy ksiądz powinien płacić więcej alimentów na utrzymanie swojej córki. Tego żąda matka dziecka, która kieruje pod adresem duszpasterza wiele uwag. Z kolei sam kapłan odrzuca jej zarzuty. Uważa, że na utrzymanie 8-latki przeznacza tyle, ile powinien. Komentuje też sprawę samego ojcostwa. Twierdzi, że nigdy nie unikał konsekwencji, ani finansowych, ani tych związanych ze swoją służbą. Ksiądz uważa, że już odpokutował za grzechy z przeszłości, a teraz poświęca się tylko pracy duszpasterskiej.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

To jest obrzydliwe - zakłamanie i obłuda, oraz TACA.

gdyby suczka nie dala piesek by nie wzial

wszystkie czarne pantery do kastracji natychmiast -jest to największa mafia przestępcza

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->