Warning: A non-numeric value encountered in /home/eplock/www/web/modules/news/Comments.model.php on line 27

Warning: A non-numeric value encountered in /home/eplock/www/web/modules/news/Comments.model.php on line 27

Warning: A non-numeric value encountered in /home/eplock/www/web/modules/news/Comments.model.php on line 27

Warning: A non-numeric value encountered in /home/eplock/www/web/modules/news/Comments.model.php on line 27
ePłock - Jak wybrać odpowiednią agencję reklamową? - [ePłock]
Rejestracja i logowanie

Jak wybrać odpowiednią agencję reklamową?

Lifestyle 18-05-2018 Autor: el
5
Jak wybrać odpowiednią agencję reklamową?

W życiu wielu firm przychodzi taki moment, że potrzebuje się wypromować. W przypadku niektórych dzieje się to już na samym początku, inne o marketingu myślą na późniejszych etapach. Jednak nie ważne, kiedy to nastąpi, warto wtedy pomyśleć o usługach profesjonalisty. Jeżeli sami zaczniemy promować firmę możemy popełnić fatalne błędy, które negatywnie mogą wpłynąć na wizerunek naszej firmy. Jak jednak znaleźć odpowiednią agencję reklamową?

Zwróć uwagę na doświadczenie

Warto sprawdzić, jakie doświadczenie ma dana agencja reklamowa. Czasami najlepiej szukać agencji, która może się pochwalić doświadczeniem w naszej branży, ale nie zawsze jest to konieczne. Jeśli dopiero pojawiła się na rynku, to może nie mieć odpowiedniej wiedzy, aby właściwie wypromować firmę. Jednak nie zawsze tak musi być, nowo powstała agencja też czasami nam pomoże. Wszystko zależy też od doświadczenia jej pracowników. Dlatego powinniśmy sprawdzić dotychczasowe realizacje agencji, a przy okazji sprawdzić, kto w niej pracuje. Bywa, że nową firmę zakładają osoby, które zdobyły wieloletnie doświadczenie w innych firmach. Jeśli tak jest, z pewnością pochwalą się tym na swojej stronie internetowej.

Cena ma znaczenie

Kwoty, które chcą otrzymać agencje za swoje usługi również wiele o nich mówią. Dlatego na samym początku powinniśmy odrzucić tych, którzy pracują za najniższe stawki na rynku. Wiadomo, każdy chce oszczędzić pieniądze, ale czasami nie warto tego robić. Nie nakłaniamy Was, abyście wybierali tylko najdroższe agencje. W końcu nie każdego na to stać, ale profesjonalista potrafi właściwie wycenić swoją pracę. Jeśli ktoś oferuje usługi za cenę znacznie niższą niż średnia rynkowa, to powinna nam się zapalić czerwona lampka. Oznacza to najczęściej, że agencja dopiero się uczy pewnych rzeczy lub nie przykłada się do swoich obowiązków. Dlatego takich firm powinno się unikać.

Przejrzyste warunki współpracy

Warunki współpracy również powinny mieć wpływ na nasz wybór. Uczciwa i rzetelna agencja na samym początku przedstawi nam dokładne warunki umowy. Zdarza się, że usługę prawidłowo wyceni się dopiero po konsultacji z nami, ale wtedy od razu o tym zostaniemy poinformowani. W dodatku, powinniśmy zostać poinformowani, od jakich czynników zależy koszt. Jeśli agencja nie chce nam podać wszystkich warunków, darujmy się sobie współpracę z nią, bo to oznaczać, że w przyszłości czekają nas duże kłopoty. Uważajmy też na umowy, które zawierają wiele niejasności, to nigdy nie zwiastuje nic dobrego.

Nie bój się zadawać pytań

Zdarza się, że agencję przesyłają nam swoją ofertę, która z pozory wygląda idealnie. W końcu mamy do czynienia z profesjonalistami z dziedziny marketingu. Jednak coś, co z pozoru wygląda pięknie, po głębszej analizie dostarcza nam pewne wątpliwości. W takich sytuacjach nie bójmy się zadać pytań. W końcu za usługi agencji płacimy i zależy nam dobrych wynikach. Chcemy też, aby zostały spełnione oczekiwania. Dlatego powinniśmy rozumieć wszystkie warunki współpracy, aby później nie było nieporozumień.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Jakiś czas temu podjęliśmy współpracę z firmą Media Project Group. To profesjonaliści, znają się na marketingu od podszewki. Polecam https://mediaprojectgroup.com/

Wystarczy przejrzeć portfolio i strony klientów firmy emoji My również skorzystaliśmy z pomocy Media Project Group https://mediaprojectgroup.com/ i jesteśmy zachwyceni wynikami.

Trzeba przejrzeć portfolio firmy a najlepiej kiedy poleci nam ją ktoś kto sprawdził już poziom usług. Do mnie pocztą pantoflową dotarło że mediaprojectgroup.com to świetna firma, skorzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni. Teraz ja polecam dalej emoji

Cenne wskazówki, ale wydaje mi się, że polecenie przede wszystkim jest ważne. Mi na przykład polecono agencję mediaprojectgroup.com i zamierzam z nimi spróbować. Zdążyłam się już zorientować, że mają kampanie 360 jak i wybrane działania reklamowe w ofercie. Myślę, że mnie nie zawiodą.

Ja zdecydowałam się na współpracę z firmą E-prom i jestem bardzo zadowolona. Zajmują się też dla mnie sprzedażą na rynek niemiecki za pośrednictwem eBay i Amazon

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->