Rejestracja i logowanie

Miłość, miłość na lodowisku... [ZDJĘCIA]

Lifestyle 03-01-2018 Autor: anb
0

Lodowisko na Starym Rynku to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Świadczą o tym wpisy na popularnej w Płocku grupie Spotted Płock na portalu Facebook.
 

Można pojeździć na łyżwach, podziwiać umiejętności innych łyżwiarzy, ale również poszukać drugiej połówki. 

- Pozdrawiam piękną dziewczynę z lodowiska, jeździłaś dziś ok. 15:30, koleżanka wepchnęła Cię na ścianę, byłaś ubrana w czarne spodnie i granatowy płaszcz, miałaś umalowane usta na czerwono, zostaw po sobie ślad - brzmi jedno z ogłoszeń.

- Chciałabym pozdrowić chłopaka, który dzisiaj (tj. 29 grudnia) w godzinach 16:00-17:00 był na lodowisku. Byłeś ubrany w czarne spodnie i czarną bluzę z kapturem na głowie. Bardzo dobrze jeździsz i jak na mnie wpadłeś, to przytrzymałeś, żebym ja nieumiejąca za dobrze jeździć nie upadła. Zostaw po sobie ślad - pisze kolejna osoba.

- Pozdrawiam miłą, czarnowłosą dziewczynę, która dzisiaj (29.12) jeździła na lodowisku. Byłaś ubrana w ciemną bluzkę moro, leginsy i miałaś plecak skórzany. Zostaw like albo kom, a na pewno się odezwę - napisał jeden z łyżwiarzy.

- Pozdrawiam dziewczynę, która była na lodowisku dziś, o godzinie 10.00. Miałaś białe nauszniki i byłaś z 2 chłopakami. Odezwij się - prosi kolejny.

Zabawa na płockim lodowisku trwa w najlepsze. Zamierzacie spędzić czas aktywnie? Sprawdźcie, czy przy okazji nie wpadliście komuś w oko.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->