Rejestracja i logowanie

Możesz poczuć się jak nafciarz [VIDEO]

Lifestyle 07-12-2017 Autor: ToP
0

Absolutnie unikatowe perfumy męskie stać się mogą doskonałym prezentem gwiazdkowym. Szczególnie dla kibiców Wisły Płock.

Nuty głowy: liść czarnej porzeczki, skórka pomarańczowa, Yuzu;
Nuty serca: kardamon, jałowiec, cynamon, wetiwer, różowy pieprz;
Nuty bazy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, mech dębowy.

To nie jest kompozycja stworzona przez wielką światową perfumerię. Nad jej powstaniem w Mo61 Perfume Lab pracowali Dominik Furman, Giorgi Merebashvili, Damian Piotrowski i José Kanté. Zadanie było tyleż trudne, co przyjemne.

– Tworząc perfumy staraliśmy się połączyć nasze ulubione zapachy tak, aby uzyskać wyjątkowy efekt – mówił Damian Piotrowski. – Uważam, że to nam się udało.

 

Perfumy „WP” to unikalny produkt, który powinien idealnie trafić w gusta sympatyków Wisły Płock. I na pewno staną się ciekawym pomysłem na gwiazdkowy prezent. Za jedyne 299 złotych kupić można opakowanie wielkości 50 ml. Nowy produkt jest dostępny w wiślackich punktach sprzedażowych: na Stadionie im. Kazimierza Górskiego przy Łukasiewicza 34 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00); w Galerii Mazovia przy Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do  soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele 10.00-20.00). Perfumy WP można zamawiać również przez Internet (wysyłając zamówienie na e-mail: joanna.adamkiewicz@wisla.plock.pl).

 

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->