Rejestracja i logowanie

Zabawa, że palce lizać

Lifestyle 21-11-2017 Autor: ToP
0

Popularny Youtuber STUU oraz blogerka kulinarna Ewelina Brodnicka będą gośćmi Pysznego Weekendu organizowanego w Galerii Wisła w sobotę 25 i niedzielę 26 listopada. 

Na sobotę 25 listopada organizatorzy imprezy przygotowują liczne degustacje oraz pokazy gotowania na żywo. Specjalnym gościem będzie popularna blogerka kulinarna Ewelina Brodnicka. Nie zabraknie również innych atrakcji, których Galeria Wisła nie chce na razie zdradzać. Można jednak przyjąć za pewnik, że za największych szczęśliwców będą się mogli uznać zwycięzcy specjalnego sobotniego konkursu, w którym wygrać będzie można trzy wejściówki na prywatne spotkanie ze STUU.
Internetowy gwiazdor odwiedzi Galerię Wisła w niedzielę 26 listopada. Każdy, kto znajdzie się we właściwym miejscu we właściwym czasie, liczyć może nie tylko na autograf znanego i lubianego Youtubera, ale też na wspólną fotkę. A przy odrobinie szczęścia – nawet na krótki filmik. Sobotni szczęściarze zaś spotkają się ze STUU zupełnie prywatnie, w jego garderobie. 
Warto w tym miejscu podkreślić, że STUU był pierwszym polskim gamerem, który na swoim kanale przekroczył milion wyświetleń. Cieszy się tak wielką popularnością, że na YouTube ma aż cztery kanały: Stuu Games, Stuu, Stuu PLUS oraz Stuu Charytatywnie. Jego filmiki miały już łącznie niemal 550 milionów wyświetleń. A liczba subskrypcji zbliża się do 2,8 miliona. 

– To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na klientów podczas Pysznego Weekendu – zapowiada Magdalena Michalska, marketing menadżer Galerii Wisła. – Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy ciekawe warsztaty sensoryczne, minii tor do kręgli oraz filmowe kalambury. Zapraszamy też do udziału w akcji Zabawa za zakupy, w której klienci, w zamian za zakupy, będą mogli odebrać prezent, m.in. bilety do kina Helios.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->