Rejestracja i logowanie

Teatralni Mikołaje odwiedzą szpitale. Liczą na wsparcie

Lifestyle 15-11-2017 Autor: ToP
0

Już po raz osiemnasty aktorzy płockiego teatru wyruszą 6 grudnia do szpitali w Płocku i Gostyninie. Po raz drugi towarzyszyć im będą wolontariusze z Polskiego Koncernu Naftowego Orlen.

Aktorzy wybiorą się na spotkanie z najmłodszymi pacjentami zpitali przebrani za postaci znane ze spektakli prezentowanych na scenie Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Wraz z nimi dzieci odwiedzą również orlenowscy wolontariusze.
Zbiórka upominków na Teatralne Mikołajki z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Lista darczyńców systematycznie się wydłuża. Co ciekawe, zdecydowana większość z nich pragnie zachować anonimowość. W tym roku mikołajkowe prezenty trafią do dzieci przebywających w szpitalach w Płocku i Gostyninie, a także do świetlic na oddziałach dziecięcych Płockiego Szpitala Wojewódzkiego, które niedawno wyremontowane zostały przez wolontariuszy Orlenu.
Każdy, kto chciałby wesprzeć tę dobroczynną akcję, może do końca listopada przynieść do siedziby Teatru Dramatycznego przeznaczone dla dzieci nowe maskotki, zabawki, materiały edukacyjne – gry i książki.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->