Rejestracja i logowanie

Kino Kobiet zaprasza. Mamy konkurs z biletami

Lifestyle 28-08-2017 Autor: ToP Foto: Archiwum Kina Kobiet
0

Już w środę 30 sierpnia o 18.30 odbędzie się kolejny seans z cyklu „Kino Kobiet”. Tym razem w Kinie Helios obejrzeć będzie można film „Mamuśki mają wychodne”.

Każda z pań potrzebujących chwili relaksu, wytchnienia, odpoczynku, oderwania się od codziennych obowiązków, powinna skorzystać z okazji i wybrać się na kolejny seans w Kinie Kobiet. Ale przed wyjściem z domu zostawić w nim należy męża, partnera, chłopaka... Zabrać za to można siostrę, córkę, koleżankę...
Film „Mamuśki maja wychodne” rozpocznie się wprawdzie o 18.30, ale już od 17.45 czekają na Panie fantastyczne atrakcje przygotowane przez partnerów cyklu Kino Kobiet. Będzie poczęstunek przygotowany przez Arturo Ristorante Italiano oraz nagrody ufundowane przez Akademię Ruchu, salon bielizny Change, Galileusz Junior, wydawnictwo Rebis, magazyn Avanti, salon Yes, firmę Avon, Studio Figura. Przygotowane specjalnie z myślą o Paniach konkursy potrwają trzy kwadranse.
„Mamuśki mają wychodne” to historia czterech matek, które walczą z brakiem czasu, bałaganem i wiecznym niewyspaniem. Starają się jednak udowadniać wszystkim wokół, że „dają radę”. Ich dzieci chodzą do tego samego przedszkola, więc cztery bohaterki uznają za stosowne, że należałoby poznać się nieco lepiej. Najlepiej przy okazji wspólnej kolacji...
Co z tego wyniknie, dowie się każda z Pań, która zdecyduje się wybrać na środowy seans w Kinie Kobiet. A na pięć Czytelniczek portalu ePlock czekać będą jednoosobowe zaproszenia. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy wysłać na nasz emailowy adres: redakcja@eplock.pl odpowiedź na pytanie: W której z galerii handlowych znajduje się siedziba Kina Helios?

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->