Rejestracja i logowanie

Z dachu Mostów obejrzysz najlepsze kino!

Lifestyle 28-06-2017 Autor: opr. jw
0
Z dachu Mostów obejrzysz najlepsze kino!

Cykl seansów „Kino na dachu” startuje już 7 lipca i potrwa aż do końca sierpnia. O tym, który film zagości na ekranie pod chmurką, zdecydują sami mieszkańcy Płocka.

Seanse będzie można oglądać na ostatnim, piątym piętrze, parkingu Atrium Mosty. Na gości czekają największe kinowe przeboje, wygodne leżaki, kocyki na chłodniejsze, letnie wieczory, darmowy popcorn i konkursy z nagrodami. Widzowie będą mogli również skorzystać z oferty Erbil Kebab.

Bezpłatne seanse filmowe odbędą się w każdy piątek lipca i sierpnia o godzinie 21.30. O tym, co będzie do obejrzenia, zadecydują...widzowie.

W repertuarze „Kina na dachu” zaplanowano dla gości prawdziwe filmowe emocje – wśród propozycji znalazły się m.in. komedie, dramaty, sensacje i kino familijne. Ostateczny wybór filmu na dany piątek będzie należeć do widzów. W każdy czwartek na profilu centrum na Facebooku pojawią się dwie propozycje. Przez tydzień płocczanie będą głosować na film, który chcą obejrzeć w kolejny piątek – pierwsze głosowanie rozpoczyna się już 29 czerwca! 

- Kino to unikalna rozrywka - zachęca Magdalena Malczyńska, zastępca dyrektora Atrium Mosty. - W połączeniu z letnimi wieczorami i przepiękną panoramą Płocka nocą z piątego piętra naszego centrum, stanowi wyjątkową propozycję na rozpoczęcie weekendu. Repertuar jest zróżnicowany, a w głosowaniu na Facebooku to sami widzowie zdecydują, który film chcą zobaczyć. Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością - podkreśla.

Wstęp do strefy kinowej, popcorn i oglądanie filmów jest bezpłatne. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na profilu Atrium Mosty na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumMosty/.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->