Rejestracja i logowanie

CrossFit? Warto spróbować!

Lifestyle 09-06-2017 Autor: GCz Foto: Archiwum HydroMocy
0

W sobotę 17 i 24 czerwca HydroMoc przy ulicy Piasta Kołodzieja zaprasza od 10.00 do 13.00 na bezpłatne treningi CrossFitowe.

– Po każdym treningu jestem purpurowa, ale zadowolona bo endorfiny sięgają zenitu – mówi nam jedna z miłośniczek tego rodzaju aktywności fizycznej. Treningu CrossFit nie można oceniać na podstawie opinii innych ludzi. Trzeba przyjść samemu i przekonać się, że jakiekolwiek obawy nie mają podstaw.

Kto zechce się przekonać osobiście, na czym polega istota treningu CrossFitowego, może wziąć udział w bezpłatnych zajęciach, które zostaną zorganizowane w HydroMocy przy ulicy Piasta Kołodzieja 2a w sobotę 17 i 24 czerwca od 10.00 do 13.00.
Oferta darmowych treningów to doskonała propozycja dla każdego, kto chciałby przekonać się, że CrossFit to rodzaj aktywności, który nadaje się absolutnie dla każdego – bez względu na płeć, wiek i kondycję. Na pierwszym bezpłatnym treningu w HydroMocy pojawiły się zarówno osoby, które mają już za sobą pierwsze starty w zawodach, jak i takie, dla których była to pierwsza poważna aktywność fizyczna. Co godne podkreślenia, każda z tych osób miała swoje osobiste cele – zrzucenie wagi, wyrzeźbienie sylwetki, poprawienie kondycji lub wytrzymałości.

– Na co dzień przychodzący tu ludzie zajmują się czymś innym. Mają różne zawody. I choć ogólnie dzieli ich bardzo wiele, na sali treningowej wszyscy czują dokładnie to samo, bo mierzą się z identycznym workoutem ( WOD czyli Workout of the Day) chociaż indywidualnie dostosowanym do swojego poziomu zaawansowania – usłyszeliśmy od jednej z miłośniczek CrossFitu.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->