Rejestracja i logowanie

Ich praca to świetna zabawa [FOTOGALERIA]

Koncerty 01-08-2017 Autor: ToP
2

Znane z programu „Jaka to melodia” wokalistka Agata Dąbrowska oraz dwie śpiewające saksofonistki – Lena Zuchniak i Ala Szlampo wystąpiły w przypałacowym parku w Sannikach.

Założona przez trzy urocze śpiewające panie formacja MeloMany zaprezentowała 90-minutowe, pełne ekspresji show, które spodobało się wszystkim zebranym w sannickim parku widzom. A było ich na tyle dużo, że stwierdzenie "widownia zapełniona była do ostatniego miejsca" tym razem nie oddaje istoty rzeczy. Część widzów, chcąc schronić się przed słońcem, siadała w ocienionych miejscach - na ławeczkach, na przyniesionych przez siebie siedzeniach, czy wprost na trawie.

Niektórzy z widzów przyszli do przypałacowego parku piechotą, inni przyjechali samochodami lub na rowerach. Wszyscy jednak bawili się tak samo dobrze.  Niektórzy próbowali odgadywać tytuły piosenek, ale nie zawsze im się to udawało.

- Kiedy Agata Dąbrowska powiedziała "A teraz zaśpiewamy po polsku, wydawało mi się, gdy usłyszałem pierwsze takty muzyki, że to jedna z piosenek grupy Yes - mówił nam Piotr, który przyjechał a koncert z cyklu "Smaki Muzyki" z Płocka. - A tymczasem okazało się, że to była "Szklana pogoda" Lombardu.

 

Trzem paniom na scenie towarzyszył DJ Michał, który miksował kolejne utwory w zawrotnym tempie, nie pozwalając formacji MeloMany nawet na chwilę oddechu. Cała ekipa zasłużyła na słowa najwyższego uznania nie tylko za kunszt wokalny (w przypadku Leny Zuchniak i Ali Szlempo również za świetna grę na saksofonie), ale za to, że wytrzymała 1,5 godziny występu praktycznie bez najmniejszej chwili wytchnienia. 

Nie bez znaczenia dla odbiorców był również fakt, że występujące na scenie artystki potraktowały cały koncert nie jak kolejną chałturę, którą trzeba "odbębnić", by zgadzała się kasa, ale jako doskonałą zabawę, dającą im wiele radości i satysfakcji.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

W Lenie kocham się o wielu, wielu lat. Oglądam "Melodię" ze względu na Nią,

Dziękujemy!!! Oprócz tego, że razem pracujemy to również bardzo się przyjaźnimy! Myślę, że w tym właśnie tkwi nasza siłaemoji niczego nie udajemy, dajemy z siebie 100%, zawsze podchodzimy profesjonalnie do naszej pracy, jednocześnie cudownie spędzamy ze sobą czas na scenie i poza nią

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->