Rejestracja i logowanie

Audioriver 2018 - karnety już w sprzedaży

Kultura 07-11-2017 Autor: ToP
0

Organizatorzy Festiwalu Audioriver poinformowali, że jego przyszłoroczna edycja odbędzie się od 27 do 29 lipca. Sprzedaż pierwszej partii karnetów w promocyjnych cenach potrwa do 3 grudnia.– Pozostawiając koszt pierwszej puli karnetów na niezmienionym od dwóch lat poziomie, chcieliśmy zrobić ukłon w stronę tych,  którzy mają do nas zaufanie i już teraz wiedzą, że chcą do nas dołączyć w lipcu 2018. Ludzi, których łączy miłość do muzyki, którzy chcą się na 2-3 dni oderwać się od codzienności i przeżyć silne, pozytywne emocje – mówi Piotr Orlicz, organizator festiwalu. – Co roku na płockiej plaży spotykają się optymiści, hedoniści i marzyciele, którzy prozę życia i rutynę zostawiają w domu. 

 

Organizatorzy Audioriver zapewniają, że podczas trzynastej edycji festiwalu chcą stworzyć nową przestrzeń dla wydarzeń, jakie wcześniej nie gościły na płockiej plaży. Na razie jednak nie chcą zdradzać szczegółów. Podkreślają jedynie, że Audioriver to miejsce, gdzie łączą się różne, czasami dość odległe od siebie muzyczne światy. Dzięki temu Płock staje się na trzy dni jedyną w swoim rodzaju enklawą radości. 

– Być może dlatego każde zamieszczane przez nas zdjęcie urokliwej lokalizacji Audioriver wzbudza w festiwalowej społeczności euforię, a każdy ruch zespołu wybierającego co roku line-up jest zawsze gorąco komentowany. Z radością obserwuję, że przez lata Audioriver zgromadził wokół siebie niezwykłą, rzadko w festiwalowym światku spotykaną grupę ludzi, dla których chcemy rozwijać nasze wydarzenie, nie idąc na jakiekolwiek kompromisy – podkreśla Marta Berto, odpowiedzialna za komunikację festiwalu. – Wsparcie naszych najwierniejszych fanów, którzy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i entuzjazmem podejmują decyzje, że w ostatni weekend lipca zbiegną po schodkach na plażę, jest dla nas bardzo ważne. Pozwala nam strategicznie planować linep i produkcję, potwierdzając, że to co robimy, ma sens. 

 

Od 12 lat Audioriver odbywa się na malowniczej płockiej plaży. Z czasem festiwal zaczął się rozrastać, a jego organizatorzy znaleźli nowe lokalizacje dla towarzyszących mu imprez. W piątek i sobotę na plaży odbywają się nocne sety dj'skie i live act'y. Podziwiać można podczas nich artystów reprezentujących różne gatunki muzyki – od house, techno i drum&bass, poprzez elektronikę, pop, hip-hop, rock, a nawet jazz. W niedzielę impreza przenosi się z plaży w inne miejsce, którzy organizatorzy niemal do ostatniej chwili utrzymują w tajemnicy.
Pule karnetów są ograniczone czasowo i liczbowo. Dlatego nie warto zwlekać z zakupem do ostatnich dni wybranej transzy.

Harmonogram sprzedaży:
Karnet dwudniowy (piątek i sobota na plaży nad Wisłą)

6 listopada – 3 grudnia – 170 zł
4 grudnia – 4 lutego – 220 zł
5 lutego – 13 maja – 250 zł
14 maja – 22 lipca – 280 zł
23 lipca – 27 lipca – 310 zł

Karnet trzydniowy (piątek i sobota na plaży + Audioriver Sun/Day)
6 listopada – 3 grudnia – 230 zł
4 grudnia – 4 lutego – 290 zł
5 lutego – 13 maja – 320 zł
14 maja – 22 lipca – 350 zł
23 lipca – 27 lipca – 380 zł
Bilet jednodniowy (piątek lub sobota na plaży) – 170 zł. Dostępne od maja lub czerwca 2018
Bilet na Audioriver Sun/Day (tylko niedziela) – 70 zł. Dostępne od maja lub czerwca 2018
Wszystkie rodzaje biletów można kupić za pośrednictwem bileterii ebilet.pl , na http://audioriver.ebilet.pl oraz w salonach empik w całej Polsce.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->