Rejestracja i logowanie

Święto kina w Heliosie [VIDEO]

Kultura 05-12-2017 Autor: ToP Foto: Kino Helios
2

Płockie Kino Helios przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Święto Kina”. 9 i 10 grudnia będzie można kupić bilet za jedyne 12 złotych.

Organizowana już po raz czwarty akcja ma popularyzować chodzenie do kina i oglądanie filmów na dużym ekranie. Święto Kina jest objęte patronatem przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Jego ambasadorami są Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk, a także Julia Kostow i Mateusz Winek.
Z szacunków wynika, że w 2017 roku sprzedać się może ponad 60 milionów do kina. Coraz większą popularnością cieszą się również produkcje rodzime. Polskie kino ma więc co celebrować. Stąd właśnie pomysł na „Święto Kina”, które organizowane jest już po raz czwarty w sieciach Helios, Multikino, Cinema 3D oraz Cinema City, a także w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. 
We wszystkich kinach biorących udział w akcji ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, a w przypadku seansów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary. 

 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

30 zapłacę a tam nie pójdę!

Jak możecie reklamować tę firmę??? Przecież wiadomo do kogo należy!!! Pieniądze to nie wszystko!!! Ja córkom obiecałem wybrać się na bajkę. Nie grali w Novym Kinie Przedwiośnie, tylko w tym czymś, to do Włocławka pojechaliśmy!!! Dajcie spokój i myślcie cO reklamujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->