Rejestracja i logowanie

Giza w Enklavie

Kultura 14-11-2017 Autor: ToP
0
Giza w Enklavie

Już po raz trzeci Enklava organizuje wieczór ze stand-up comedy. Tym razem widzowie podziwiać będą występy czterech artystów. Jeden z nich jest już znany bywalcom stand-upowych spotkań w Enklavie.

Tomek Kołecki dwa lata występował w formacji Po prostu stand-up. W końcu zdecydował się na karierę solową. Ruszył w Polskę z 50-minutowym programem „Nie o różach, nie o bratkach”, w którym mnóstwo jest żartów o osobistych przygodach i wycieczkach. Ale jest reż refleksja dotycząca pokoleniowych różnic naszego społeczeństwa. Na scenie często mówi o rozterkach targających młodzieńcem, który wkracza w świat dorosłości.
Kiedy w 2013 roku zaczynał swoją karierę sceniczną, był najmłodszym polskim komikiem. Zjechał już praktycznie cały kraj, a jego popisy podziwiać można było również na ekranie telewizyjnym w programach „Tylko dla dorosłych” w TVP2, „Comedy Club” na Comedy Central oraz „Kuba Wojewódzki” w TVN. 
Krzysztof Jahns pojawiał się na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Jest pomysłodawcą i głównym organizatorem Poznańskiego Festiwalu Stand-upu. Założył najstarszą stand-upową scenę w Wielkopolsce. Jeden z jego największych sukcesów to wygrana Warszawskim Festiwalu Stand-upu. Kilka razy swój program prezentował również w więzieniach.
Rafał Sumowski uważa, że stand-up może ulżyć mu w jego prywatnych frustracjach. Niestety, przyznaje, że niewiele z tego wychodzi. Sceny stand-upowe prowadzi na warszawskim Żoliborzu i w Radomiu. 
Gospodarzem sceny będzie Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Płockim widzom po raz drugi zaprezentuje się również Giza. Ale ne Abelard, ale Adrian – płocczanin, który zakwalifikował się do drugiej edycji Open Mic. To okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przez każdego chętnego, który zgłosi się do organizatorów i pozytywnie zaliczy casting.
Najbliższa edycja Stand-Up w Enklavie przy ulicy Okrzei odbędzie się w czwartek 16 listopada o 20.00.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->