Rejestracja i logowanie

Zza miedzy: Naga 60-latka z drabiną biega po ulicy

Wydarzenia 07-11-2017 Autor: toza
2
Zza miedzy: Naga 60-latka z drabiną biega po ulicy

Nietypowe wieści płyną do nas z jednej z miejscowości zlokalizowanych niedaleko Płocka.

Można by rzec – takie rzeczy tylko w Żychlinie (powiat kutnowski, województwo łódzkie). Można powiedzieć także – Żychlin Radomiem powiatu kutnowskiego. Skąd aż tak radykalne porównanie? Dziś ulicami tego miasta poruszały się nie tylko samochody i nie tylko piesi, chociaż 60-letnia kobieta zalicza się do drugiej z grup. Ta konkretna żychlinianka wyróżniała się jednak spośród tłumu - głównie brakiem ubrań i... drabiną dzierżoną w dłoniach.

Faktów w tej chwili nie znamy wiele. Wiadomo, że to Żychlin. Wiadomo, że jego ulicami poruszała się kompletnie naga kobieta, która nosiła ze sobą drabinę. Wiadomo, że wszystko działo się około godziny 13. A czego nie wiadomo? Nie wiadomo, dlaczego kobieta chodziła po ulicach w stroju Ewy. Nie wiadomo, do czego była jej potrzebna drabina. Nie wiadomo, czy była pod wpływem jakiś środków odurzających, leków lub alkoholu. Jej obecność przyciągnęła jednak uwagę mieszkańców, którzy poinformowali o tym policję.

- Mogę potwierdzić, że przed godziną 13 otrzymaliśmy zgłoszenie, że kobieta bez ubrań porusza się po drodze z drabiną. Podjęliśmy interwencję, a kobieta została zabrana na obserwację do szpitala – mówi nam st. asp. Edyta Machnik, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

Jak zakończy się historia i czy 60-latka dotrze w miejsce, do którego zmierzała?

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Skoro nic nie wiadomo, skoro nie działo się to w Płocku, skoro nie znamy finału, to po co wrzucać clickbaitowy artykuł? Co nas to obchodzi...ehh, straciłem kolejne chwile na komentarz...

Województwo ŁÓDZKIE. To już wasz koniec. Jesteście wszystkim tym co najgorsze w mediach

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->