Rejestracja i logowanie

Weekend na podwójnym gazie

Wydarzenia 12-02-2018 Autor: ToP
0
Weekend na podwójnym gazie

Po raz kolejny funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku mieli poważny problem z kierowcami jeżdżącymi pod wpływem alkoholu. Podczas minionego weekendu złapali ich aż sześciu.

Jeden z kierowców jadących po pijanemu został zatrzymany na ulicy Piłsudskiego w Płocku. Pozostali na terenie powiatu – w Bielsku, Blichowie, Nowych Łubkach, Wilkanowie oraz w Chodkowie. 
Miniony weekend upłynął dla drogówki dość pracowicie. Nie dość, że wyjątkowo dużo było nietrzeźwych kierowców, to również sporo kolizji. Na terenie Płocka doszło do 22 zdarzeń drogowych. Na szczęście żadne z nich nie okazało się na tyle poważne, aby zakwalifikować je jako wypadek. Do sześciu „stłuczek” doszło też na terenie powiatu.
W piątek 9 lutego nieznany sprawca przeciął trzy opony w zaparkowanym na ulicy Batalionów Chłopskich samochodzie marki volvo. Jego właściciel straty oszacował na 4 tysiące złotych. W sobotę 10 lutego na ulicy Skłodowskiej włamywacz ukradł papierosy ze sklepu spożywczego. Wartość strat nie jest znana.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->