Rejestracja i logowanie

Śledztwo w sprawie śmierci 15-letniej Magdy. Co zeznają lekarze?

Wydarzenia 09-08-2017 Autor: operator
13
Śledztwo w sprawie śmierci 15-letniej Magdy. Co zeznają lekarze?

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o zwolnienie z tajemnicy lekarskiej sztabu medycznego szpitala na płockich Winiarach, gdzie w czerwcu zmarła 15-letnia Magda. Biegły medycyny sądowej sporządził już wyniki sekcji zwłok dziewczyny i wygląda na to, że sprawa powoli nabiera tempa.

Przypomnijmy, że dramat rodziny dziewczyny rozegrał się 9 czerwca. Magda zaczęła narzekać na silny ból brzucha i pleców. Pogotowie przetransportowało ją do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, gdzie po kilku godzinach dziewczyna zmarła.

Rodzice Magdy zarzucają lekarzom, że działali zbyt opieszali oraz bagatelizowali problem. Sprawę pod lupę wzięła Prokuratura Rejonowa w Płocku, następnie przekierowano ją do Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

Sekcja zwłok wymagała przeprowadzenia badań uzupełniających, dlatego też wyniki wpłynęły dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia. Z tymi zapoznaje się obecnie prokurator regionalny, Krzysztof Bukowiecki, który na ich bazie będzie formułował dalsze kroki prawne.

Jednoczeście prokuratura wystąpiła do Sądu Rejonowego w Płocku o zwolnienie z tajemnicy lekarskiej sztabu medycznego, który pełnił służbę w dniu, kiedy zmarła Magda. Co wykaże śledztwo? Co tak naprawdę przyczyniło się do śmierci 15-latki? O tym będziemy informować na bieżąco.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Chcesz poczytac o modelu swojego auta to trafiasz na same pechowe historie, wszystko zle. Czytasz info o ubezpieczeniach a tam sami złodzieje i oszuści. O winiarach też pisze sie w 90% źle. Taka natura człowieka że najlepiej marudzic i wytykać bledy. Znam beznadziejne przypadki w szpitalach w norwegi czy w. Brytani dużo gorsze od winiar. Kazdy zawod obarczony jest błedem. Operator koparki nawet najlepszy uszkodzi rure czy kabel, nauczyciel pomyli sie w pinktacji egzaminu, ale oburzamy sie na bledy lekarskie bo to najbardziej trafia do naszych uczuc

Ja tego nie rozumiem skoro Winiary jak piszecie to bagno i syf to nie rozumiem dlaczego tak wilu ludzi tu przychodzi i robią kolejki LUDZIE IDŹCIE GDZIE INDZIEJ !!! nie w to bagno Jest np w Wiedniu wspaniała klinika im. Kulczyka którą można polecić tam za drobną opłatą Was wyleczą

Może byśmy poszli,gdyby nam nie zabierali co miesiąc pieniędzy na składki !!!

Winiary to nie szpital tylko rzeźnia. Ludzi traktują jak świnie do uboju.

Rozlał się wyrostek, taka byla przyczyna smierci dziewczynki

Piszecie że Winiary to katastrofa , proponuję przenieść się do Gorzewa , tam jest dopiero katastrofa. Ja i mój mąż nie możemy narzekać na Winiary . Kilkakrotnie korzystaliśmy z pomocy lekarzy różnych specjalizacji i bardzo im dziękujemy za fachową pomoc . 

Nic więcej nie powiedziano tylko to co już wiemy to bez sensu pisanie ciągle tego samego i w kółko konkrety się liczą

Boze winiary to katastrofa. Mam nadzieje, ze dojdzie do wyjasnienia tej sprawy.

zgadzam się.,...brukowiec....tytuł chwytliwy, a info zero

ta strona jest żałosna, nagłówkami rodem z faktu, że dodaję do blokowanych. Zero treści, liczą się tylko kliknięcia. Poziom serwisu poniżej krytyki

Na tych winiarach jeden wielki burdel ludzi traktuja jak smieci alekarze maja wy... na pacjenow

Przeciez pisze ze wyniki sekcji sa w prokuraturze i ze wplynal wniosek do sadu o zwolnienie lekarzy z tajmenicy???

W nagłówku, że są wyniki sekcji, a w artykule najmniejszej wzmianki. Jedynie chwytliwy tytuł i spamowanie wszędzie linkami do tejże strony...

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->