Rejestracja i logowanie

Rusza proces pedofila spod Płocka. Przez kilka miesięcy wykorzystywał córeczkę?

Wydarzenia 14-11-2017 Autor: bnp
4
Rusza proces pedofila spod Płocka. Przez kilka miesięcy wykorzystywał córeczkę?

Do 12 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o wykorzystywanie seksualne swojej 6-letniej córki. W piątek do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 34-latkowi, który przez 8-miesięcy regularnie miał zmuszać dziewczynkę do czynności seksualnych.

6-latka mieszka w Kutnie wraz matką, ojczymem i rodzeństwem. W marcu, po jednej z wizyt u ojca, mieszkającego w powiecie gostynińskim, dziewczynka narzekała na ból w okolicy krocza. Zaniepokojona takim stanem rzeczy matka, zabrała córkę do szpitala. Po przeprowadzeniu badań, lekarz stwierdził, że dziewczynka mogła zostać wykorzystana seksualnie. 

Sprawa została przekazana do gostynińskiej policji. Dochodzenie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, która 29 maja przedstawiła podejrzewanemu 34-latkowi zarzut popełnienia przestępstwa z art. 200 KKD zagrożonego 12-letnim pozbawieniem wolności. Sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny 3-miesięcznego aresztu.

10 listopada do Sądu Rejonowego w Gostyninie wpłynął akt oskarżenia wobec 34-latka.

- Oskarżonemu zarzuca się, że w okresie od września 2016 r. do 5 marca 2017 r. wykorzystywał seksualnie swoją 6-letnią córkę. Grozi mu do 12 lat więzienia. Wobec oskarżonego  stosowany jest aktualnie środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania do 24 listopada - informuje Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku. 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Oby trafił do zakładu karnego na cele do recydywy do gripsujacych uwaźam to za najlepszą terapię bo do końca źycia zapamięta swoje doznania i więcej na dziecko nie spojrzy .i oby tak było

Jajca podcinac i sypac sola powolna smierc

Dla takich zwyrodnialców powinny być kary jak w średniowieczu, jest taki piękny cytat z filmu Pan Wołodyjowski gdzie oficer Brown za pomoc Aleksandrze Bilewiczównie w ucieczce prosi księcia Radziwiłła żeby go odbił a książę na to że musi czuć że umiera i tym wszystkim bydlakom należało by się to samo czucie że umierają!!

Bydlak,ja bym go zabiła jakby mojemu dziecku takie coś się działo.To się w głowie nie mieści 6lat dziewczynka to jest małe dziecko,małe rączki i nie wspomne nawet o narzadach,aż mnie ciarki przechodzą i nerwy niosą.Ta dziewczynka bd to pamiętała całe życie a taki ch.j odsiedzi moze te 12lat i bd robil tak dalej.Ja bym mu wacka obcięła niech zdycha z bólu.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->