Rejestracja i logowanie

Poważny wypadek w Cekanowie. Są ranni [FOTO]

Wydarzenia 30-11-2017 Autor: JW, ToP Foto: jw
5

Dwa auta wylądowały w rowie po wypadku, do którego doszło w Cekanowie na wysokości Ponzio Polska. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch odbywa się wahadłowo.

- Około 11.25 dostaliśmy informację o zdarzeniu, do którego doszło na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Cekanowo. Na miejscu ustaliliśmy wstępnie, że kierujący samochodem kia 43-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego zjechał z nieznanych przyczyn na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z drugiej strony fiatem - powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W wyniku wypadku poszkodowani zostali: 43-letni kierowca samochodu kia, również 43-letni kierowca fiata oraz trzy pasażerki tego samochodu. Droga kierunku Warszawy jest obecnie zablokowana, a ruch odbywa się wahadłowo po jednym pasie. Utrudnienia potrwają do chwili, gdy oba pojazdy zostaną wyciągnięte z rowu.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt: elzbieta.wawerko@onet.pl

Nie ten z kujawsko-pomorskiego zjechał na przeciwległy pas tylko ten warszawiak z kiji. Wiem bo prowadziłem multiple . Co to za niekompetencja co za baran pisał ten artykół . Żądam sprostowania.

artykuuuuuuuuuuuuuł

Nauczcie się pisać artykuł ... Nawet tego już nie potraficie głąby ...

To 34 czy 43-letni

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->