Rejestracja i logowanie

Płock po nawałnicy. W tych miejscach zachowajcie ostrożność [FOTO]

Wydarzenia 10-08-2017 Autor: opr. jw Foto: Łukasz Suchcicki, Rafał, czytelnik
1

Burza przeszła przez miasto około godziny 7. Pozalewane ulice m.in. na Spółdzielczej pod Wiaduktem, koło dworca na ul. Chopina i 11- Grupy Operacyjnej NSZ, Tysiąclecia. Uważajcie na drodze. 

Jak informowali nas czytelnicy, około godziny 8 na płockich ulicach było "jak po bitwie". Niektórzy dosłownie tonęli w wodzie, inni blokowali się w korkach, a jeszcze inni uciekali w objazdy.

- Ulica Tysiąclecia do przejścia tylko pieszo, ulica Nowaka zalana. Woda stoi po porannej ulewie. Przystanki po obu stronach zalane. Straż wspomaga przejazd, czekają na wsparcie innych jednostek. W stronę Galerii Mosty nie ma przejazdu. Kierowca seata utknął w aucie - poinformował nas czytelnik po nawałnicy.

Napisał także kolejny:

- Burza przeszła przez miasto około godziny 7. Pozalewane ulice m.in. na Spółdzielczej pod Wiaduktem, koło dworca na ul. Chopina i 11- Grupy Operacyjnej NSZ. Uważajcie na drodze. 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Płock popłynął to prawda, akurat jechałem do pracy to co się działo to istny armagedon, samochody po progi brodziły w wodzie miejscami to i woda wlewała się do środka.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->