Rejestracja i logowanie

Kuchnie z całego świata w Wiśle. Będzie można zjeść nawet...

Wydarzenia 16-06-2017 Autor: GCz
1

W sobotę i niedzielę miłośnicy Food Trucków muszą koniecznie pojawić się w Galerii Wisła. 17 i 18 czerwca w godzinach 10.00-21.00 odbywać się tam będzie Food Truck Stars Tour.

Już po raz drugi Galeria Wisła wspólnie z Radiem Eska organizuje imprezę przeznaczoną nie tylko dla miłośników Food Trucków, ale i dla wszystkich, którzy chcieliby przekonać się, że jedzenie kupowane w Food Trucku ma swój niepowtarzalny smak.

Podczas kolejnej edycji Food Truck Stars Tour wszyscy głodni, ale i wymagający fani jedzenia kupowanego na ulicy i w aucie mogą być pewni, że będą w pełni usatysfakcjonowani.

Restauracje na kołach pojawią się w pobliżu głównego wejścia do Galerii Wisła. Z ich oferty korzystać będzie można w sobotę od 10.00 do 21.00 i w niedzielę od 10.00 do 20.00. Sobotnią część imprezy prowadził będzie prezenter radia Eska Paweł Pawelec.

– Gwarantujemy nie tylko unikatowy styl food trucków, ale też komfortową strefę chillout, klimatyczny podkład muzyczny oraz smakowite konkursy – zapewniają organizatorzy wydarzenia. – A do tego wszystkiego zapewniamy różnorodność kuchni z całego świata.

Podczas imprezy zjeść będzie można m.in. oryginalne burgery, wypasione hot dogi, a nawet... czekoladowe kebaby.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Uwielbiam takie kulinarne eksperymenty, ale od pewnego czasu zaczęłam czuć się po nich gorzej, a niemal każda wyprawa do restauracji kończyła się silnym bólem brzucha. Postanowiłam więc zrobić profil pokarmowy (dokładną instrukcję znajdziecie na stronie http://alergiczne.info/profil-pokarmowy/) i rzeczywiście, okazało się że mam na nie alergię.

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->