Rejestracja i logowanie

Kolejne wypadki podczas nawałnicy. Zderzenie pod galeriami na Podolszycach

Wydarzenia 10-08-2017 Autor: jw
0
Kolejne wypadki podczas nawałnicy. Zderzenie pod galeriami na Podolszycach

Około godziny 8 nastąpił drugi wypadek w pobliżu Galerii Wisła na ul. Wyszogrodzkiej, a następnie kolejny pod Galerią Mazovia.

Tym razem również nie działała sygnalizacja świetlna. W tym czasie szalała burza, która wpłynęła na brak zasilania. Stąd zdarzyły się kolejne groźne zdarzenia drogowe. 

- Pani kierująca mazdą jechała ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Jana Pawła. Jechała na wprost i wymusiła pierwszeństwo kierującemu samochodem marki Fiat Panda, który przemieszczał się od strony centrum w kierunku Słupna - wyjaśnił Krzysztof Piasek z płockiej policji. - Doszło do zderzenia na ul. Wyszogrodzkiej w pobliżu Galerii Wisła i stacji benzynowej. W wyniku zdarzenia pani doznała obrażeń ciała. Uskarżała się na bóle brzucha i została przewieziona do szpitala. Na tym odcinku nie było utrudnień w ruchu. 

Kolejne zdarzenie kolizyjne miało miejsce pod galerią Mazovia również na ul. Wyszogrodzkiej, gdzie zderzyły się samochody osobowe.

Rzecznik policji przestrzega, by pamiętać, że w sytuacji niedziałającej sygnalizacji świetlnej, należy patrzeć na znaki. Gdy na ulicy znajduje się policjant i kieruje on ruchem - wówczas on jest najważniejszy i stosujemy się do jego instrukcji. Natomiast, kiedy nie mamy sygnalizacji i znaków drogowych, zachowujemy zasadę prawej strony. Pamiętajmy także o jeszcze jednej chyba najważniejszej zasadzie - zasadzie ograniczonego zaufania na drodze. Warunki pogodowe są trudne. Jedźmy ostrożnie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->