Rejestracja i logowanie

Jak płocczanie ocenili prezydenta Nowakowskiego?

Wydarzenia 28-08-2017 Autor: opr.mg
17
Jak płocczanie ocenili prezydenta Nowakowskiego?

Ponad 1000 ankiet dotyczących Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do roku 2030 wpłynęło już do ratusza. I tyle osób oceniło obecnego prezydenta.

- Ankiety są w tej chwili opracowywane i analizowane. Najwięcej osób, które ankietę wypełniły - ponad 60 proc., to ludzie urodzeni w Płocku,a ponad połowa posiada wyższe wykształcenie. Natomiast w kategoriach wiekowych okazało się, że najwięcej wypowiedziało się płocczan w wieku od 35 do 44 roku życia – informuje Hubert Woźniak z ratuszowego zespołu ds. współpracy z mediami.

Wśród pytań dotyczących rozwoju miasta, znalazło się także takie, które sonduje opinie płocczan o obecnym gospodarzu miasta. Pytanie 22. miało treść: jak ocenia Pani/Pan pracę obecnego prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego?

Jakie są wyniki? "Zdecydowanie dobrze" ocenia pracę prezydenta 31, 0 % płocczan. „Raczej dobrze” ocenia działania włodarza 40,4 % mieszkańców. „Raczej źle” wypowiedziało się o pracy Andrzeja Nowakowskiego 6,4 % respondentów, a ocenę „zdecydowanie źle” wystawiło mu 4,4 % ankietowanych. 17, 8% osób nie potrafiło odpowiedzieć na to pytanie. Zdecydowana większość uczestników ankiety, bo aż 71,4% wystawiła prezydentowi pozytywną ocenę.

 

komentarze (17)
Dodaj komentarz

Atrakcje, światełka ipt. a gdzie mieszkania???

Widzę wiele zmian, alejki rowerowe, place zabaw pokazuje się publicznie. Ale martwi mnie jedna rzecz co z mieszkaniami.Ja osobiście czekam za mieszkaniem już 14lat, podobniez jeszcze poczekam-tylko jak długo? Czy ktoś odpowie na to pytanie.

Ja nie czekałam, wzięłam kredyt.

ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY.HA HA HA

CZY PAŃSTWO WIEDZĄ NA ILE JEST ZADŁUZONY PŁOCK ? SZKODA.

Najlepszy jak do tej pory.

ale Tumska umarła

Wpłynęło około 1000 ankiet. To mniej niż liczba urzędników w UM i w podmiotach zależnych - niektórzy złożyli kilka ankiet papierowych. Ankieta i ustawione pytania były w celu uzyskania zachwytów z zarządzania miastem, które przekaże się społeczności. To "wielka lipa" i przedwyborcze działanie socjotechniczne!

Dużo robi? Pamiętajcie tylko, że większość tych dobrych rzeczy to są pozostałości po byłtm prezydencie, który wpisał to w budżet miasta

No tak. Są tu wypowiedzi PiSdowcow i POpaprancow. Prezydent Nowakowski jest aktywny. Nie widziałem w Płocku tylu zmian wcześniej, oczywiście pozytywnych. Dobry gospodarz. Jestem za

trzeba przyznać że robi wiele i po kolei to co zaplanuje nie rzuca słów na wiatr ma dar organizacyjny

Drogi , wiadukty , obwodnice , nowe przedszkola , piłka nożna i ręczna , dużo dla dzieciaków.... oczywiście że dobry gospodarz Płocka. Pewnie można więcej tylko niektórzy blokują lub przeszkadzają. Na pewno są jakieś "niedoróbki" ale pozytywy przewyższają .

Bardzo miły pozytywny człowiek. Moim zdaniem jeden z nielicznych, który coś robi dla Naszego miasta nieważne do jakiej partii należy..

Mi tez się wydaje, że prezydent działa dla dobra Plocczan.pozdrawiam.

Do mieszkańca Płocka.Wiesz co i gdzie ukradł,zgłoś na policję.Jeśli to co napisałeś to kłamliwe,obrazliwe pomówienia,to Tobą powinna zająć się prokuratura

POpapraniec. Złodziej. Tyle w temacie. A te ankiety to jeden wielki kit.

A ty to PiSda

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->