Warning: A non-numeric value encountered in /home/eplock/www/web/modules/news/Comments.model.php on line 27
ePłock - Groźnie pod Płockiem - [ePłock]
Rejestracja i logowanie

Groźnie pod Płockiem

Wydarzenia 26-11-2018 Autor: eP Foto: fot. poglądowe
1
Groźnie pod Płockiem

To nie był bezpieczny weekend na drogach. W niedzielę policjanci odnotowali dwa wypadki, a do tego przez ostatnie 48 godzin doszło do kilkunastu kolizji.

Do zderzenia pojazdów w Trzepowie doszło w niedzielę przed 19:00. O utrudnieniach na drodze krajowej nr 60 poinformowała nas czytelniczka.

    - Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem daewoo lanos, 22-letni mężczyzna, podczas gwałtownego hamowania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym scania a następnie uderzył w tył samochodu nissan - relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Jak dodaje rzecznik, kierowca lanosa został ranny i trafił do szpitala. Nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu.

Do wypadku doszło też w Woli Łąckiej (gm. Łąck). 21-letni kierowca bmw nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Tył samochodu uderzył w drzewo.

    - W wyniku zdarzenia 19-letnia pasażerka samochodu została ranna i przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji aby obrażenia zagrażały jej życiu - mówi Piasek.

Ponadto przez cały weekend odnotowano 22 kolizje w Płocku i 6 na terenie powiatu. Zatrzymano troje nietrzeźwych kierowców.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Serio! Na głównej stronie w najnowszych newsach na dzień 26.01.2019 news z 26.11.2018? emoji

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->