Bez wypadków, bez pijanych kierowców i bez zdarzeń o charakterze kryminalnym przebiegała miniona doba policjantom z Płocka. Oby takie wieści docierały do nas jak najczęściej.
Najwięcej pracy miała płocka drogówka. Na terenie miasta doszło do dziesięciu kolizji, trzy „stłuczki” miały miejsce w powiecie płockim. Obyło się, na szczęście, bez poważniejszych zdarzeń. Nie było również żadnego nietrzeźwego kierowcy.
Z powodu awarii samochodu nie będzie patrolu pojazdu z wideorejestratorem na drogach Płocka i powiatu płockiego.
– W czasie minionej doby nie odnotowaliśmy poważniejszych zdarzeń o charakterze kryminalnym – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Doba minęła spokojnie.
To dzięki Panu Jezusowi na którym był obecny razem z nami i czuwał nad Płockiem. Wieczór Chwały odbywał się w ciągu tej bezpiecznej doby w Płocku. Tam gdzie jest Chrystus tam jest i pokój. CHWAŁA PANU!!!
Zgłoś