Rejestracja i logowanie

Zderzenie pięciu pojazdów. Trzy osoby w szpitalu

Wydarzenia 24-05-2018 Autor: ToP
0
Zderzenie pięciu pojazdów. Trzy osoby w szpitalu

W środę 23 maja około 8.40 na ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku przy skrzyżowaniu z ul. Parcele zderzyło się pięć pojazdów. Trzy osoby poszkodowane w tym karambolu przewiezione zostały do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji, która przybyła na miejsce zdarzenia, wynika, że 45-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, który siedział za kierownicą forda mondeo, nie zachował dostatecznej odległości od jadącego przed nim samochodu, czego skutkiem było uderzenie w tył volkswagena bora prowadzonego przez 25-latka z powiatu płockiego. Pojazd uderzył w innego vw bora prowadzonego przez 24-latka z Pilawy. Uderzone auto siłą rozpędu najechało na tył forda puma, za kierownicą którego siedział 28-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Ford wjechał w tył vw passata prowadzonego przez 39-letnią mieszkankę powiatu płockiego. 
Obrażeń ciała doznali kierowca oraz dwaj pasażerowie vw bora, w którego uderzył ford. Wszyscy troje zostali przewiezieni do szpitala. Ruch w miejscu wypadku przez kilka godzin odbywał się wahadłowo.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->