Rejestracja i logowanie

Dwa wypadki. Ranne dwie kobiety

Wydarzenia 16-05-2018 Autor: ToP
1
Dwa wypadki. Ranne dwie kobiety

Minionej doby doszło do dwóch wypadków. Jeden miał miejsce na ulicy Piłsudskiego w Płocku, drugi w miejscowości Bielsk. Do szpitala przewiezione zostały dwie kobiety.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy przybyli na miejsce wypadku, do którego doszło na ulicy Piłsudskiego, wynika, że kierowca mazdy nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi Komunikacji Miejskiej, zmuszając go do gwałtownego hamowania. W wyniku tego manewru jedna z pasażerek przewróciła się i doznała urazu nogi, który wymagał hospitalizacji.
W Bielsku jadąca rowerem nietrzeźwa kobieta uderzyła w opla, który jechał zgodnie z przepisami. Rowerzystka zabrana została do szpitala ze złamaną nogą.
Policjanci z płockiej drogówki interweniowali przy dziewięciu kolizjach na terenie miasta i trzech w powiecie.
Policyjny samochód z wideorejestratorem od godziny 6.00 do godziny 14.00 patroluje trasę Płock-Mława (DK 7 i DK 60), a w godzinach 14.00-22.00 ruszy na trasę Płock-Sierpc (DK 10 i DK 60).
W Zągotach w gminie Bielsk ujawnionych zostało 46 pocisków do działa przeciwlotniczego z czasów drugiej wojny światowej. Niebezpieczne znalezisko zabezpieczone zostało przez saperów. 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

od kiedy Zągoty są w gminie Brudzeń

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->