Rejestracja i logowanie

Dachowanie na rondzie Wojska Polskiego

Wydarzenia 14-05-2018 Autor: ToP Foto: PP
0
Dachowanie na rondzie Wojska Polskiego

W niedzielę 13 maja tuż przed południem na rondzie Wojska Polskiego w Płocku dachował samochód mazda premacy. Pasażerka mazdy przewieziona została do szpitala.

W rozmowie z policjantami, którzy przybyli na miejsce wypadku, kierowca mazdy oświadczył, że starał się uniknąć zderzenia z samochodem BMW, który wymusił na nim pierwszeństwo przejazdu. Niestety, gwałtowne hamowanie sprawiło, że stracił panowanie nad pojazdem, co zakończyło się dachowaniem. Pasażerka mazdy, która doznała obrażeń ciała, przewieziona została do szpitala. Jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.
Wyjątkowo dużo pracy podczas minionego weekendu mieli funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji, którzy – poza wypadkami – interweniowali również przy 22 kolizjach, do których doszło na terenie Płocka i 13 w powiecie płockim. Dwaj kierowcy prowadzący swoje pojazdy w stanie wskazującym na spożycie alkoholu zatrzymani zostali w Płocku na ulicach Wyszogrodzkiej i Żyznej.
W trakcie weekendu policja nie otrzymała zgłoszeń dotyczących poważniejszych zdarzeń 
o charakterze kryminalnym.
W poniedziałek 14 maja policyjny samochód z wideorejestratorem w godzinach 14.00-22.00 patrolował będzie DK 10 i DK 60 na trasie Płock-Sierpc-Drobin-Gójsk.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->