Rejestracja i logowanie

Noc horrorów w Kinie Helios. Rozdajemy zaproszenia

Wydarzenia 08-05-2018 Autor: ToP
0
Noc horrorów w Kinie Helios. Rozdajemy zaproszenia

W piątek 11 maja o godzinie 23.00 Kino Helios zaprasza na Noc Horrorów, podczas której obejrzeć będzie można cztery filmy (w tym dwie premiery i jedną przedpremierę). Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na to wydarzenie.

Organizatorzy kolejnego Maratonu Filmowego zapowiadają, że wszyscy, którzy zdecydują się na jego obejrzenie, będą mieli obawy przed gaszenie, światła. Nawet we własnym domu. Noc Horrorów rozpocznie się od filmu „The Lodgers. Przeklęci”, który kręcony był w najsłynniejszym nawiedzonym domu Irlandii. Kolejny obraz to świetnie przyjęty na zachodzie „Ghostland”. Dwa tygodnie przed polską premierą obejrzeć będzie można „Devil’s Gate. A na koniec - „Co się wydarzyło w Gracefield”.
Dla Czytelników portalu ePłock Kino Helios ufundowało jedno podwójne zaproszenie na piątkową Noc Horrorów. Aby mieć szansę na jego wygranie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim kraju kręcony był film „The Lodgers. Przeklęci”. 
Odpowiedzi na pytanie należy przesyłać mailowo na nasz elektroniczny adres redakcja@eplock.pl do środy 9 maja do godziny 12.00. Prosimy przy odpowiedzi podać swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->