Rejestracja i logowanie

Złodziej ze złotym sercem

Wydarzenia 23-04-2018 Autor: ToP Foto: KMP Płock
0
Złodziej ze złotym sercem

Funkcjonariusze komisariatu policji na płockich Podolszycach ustalili, kim jest złodziej, który ukradł mobilny zestaw monitoringu. Mężczyzna po zatrzymaniu twierdził, że jego łup miał być prezentem dla teściowej, której działka jest systematycznie okradana.

Policjanci z komisariatu na Podolszycach potrzebowali kilkunastu godzi, aby ustalić, kto z płockiego marketu budowlanego ukradł wart 1,2 tysiąca złotych zestaw monitoringu. Po zgłoszeniu kradzieży mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Zaczęło się od ustalenia, jakim samochodem poruszał się złodziej, później trzeba było jeszcze ustalić, kto poruszał się autem, gdy doszło do kradzieży. 
Gdy policyjne śledztwo zmierzało do finału, na podolszyckim komisariacie pojawił się 40-letni płocczanin, który oddał swój łup. Tłumaczył przy tym, że ukradł zestaw do monitoringu, by sprezentować go swojej teściowej. Z jego wyjaśnień wynikało, że na działce, która należy do jego teściowej, często dochodzi do kradzieży. Troskliwy zięć miał nadzieję, że dzięki monitoringowi uda się ująć sprawcę kradzieży na działce. Tymczasem jednak za kratki (nawet na pięć lat) trafić może „zapobiegliwy” zięć.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także
<-- -->